Tests: Aplikācijas acu treniņam un koncentrēšanās spēju uzlabošanai

Eye Gym App

Eye Gym App

Nejauši uzgājām mājas lapu ar dažādām aplikācijām kā kompaksportingam, tā arī dažādām citām šķīvīšu šaušanas disciplīnām, kas, kā sapratu, pieder Lielbritānijā ļoti populāram žurnālam Clay Shooting Magazine. Te arī saite uz lapu!

Nolēmu pamēģināt divas – acu treniņam un koncentrēšanās spēju uzlabošanai, attiecīgi, Eye Gym App un Sports Focus AppPirmā iTunes Store maksāja 5,99 eiro, bet otra – 3,59 eiro. Redze šaušanā ir vissvarīgākā maņa, šķīvītis jāsaskata pēc iespējas ātrāk, piedevām vēl, tam jāseko līdzi visu tā lidojuma laiku, līdz ar to acu treniņam ir liela nozīme.

Eye Gym App būtība ir tāda, ka to, piemēram, ielādē iPad, ierīci tur acu augstumā izstieptās rokās un uzliek attiecīgu treniņa iespēju. Ekrānā šķīvītis lidos no labās un kreiso pusi un otrādi, no augšas uz apakšu, veidos bezgalības zīmi, utt. Uzdevums ir ar acīm sekot līdzi šķīvītim. Iesaka katru vigngrinājumu veikt vismaz desmit reižu, ko arī programma uzskaita. Secinājums: noteikti noderīgi, lai gan par ilgtermiņa iedarbīgumu vēl grūti spriest. Iespēja ir nosūtīt aplikācijas veidotājiem savas šautuves bildi, ko uzstādīt fonā. Pats treniņš ir diezgan garlaicīga un monotona padarīšana, bet pāris minūtes dienā šai nodarbei noteikti var veltīt.

Sport Focus App

Sport Focus App

Sport Focus App sagādāja nelielu vilšanos, jo pat par nepilniem četriem eiro gribējās saņemt kaut ko vairāk. Ekrānā parādās bruti no A līdz J. Šāvēja uzdevums ir atcerēties, kāds burts atbilst kādam ciparam. Ciparus izvēlas, rullējot ciparus no 1 līdz 10. Maksimāli var saņemt 10 punktus. Pirmajā reizē, kamēr sapratu, kas ir kas, ieguvu – 12 punktus, kas nebūt nebija labs rezultāts. Šī programma palīdzot sakoncentrēties pirms sacensībām, man drīzāk tā radīja stresu. Pamēģināt jau var, bet grūti spriest par patieso nozīmi, būs jāpamēģina pirms mačiem.

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s