Padomi dāmām ieroča izvēlē

Screen Shot 2014-11-13 at 17.04.20Bieži vien, šaujot pirmo reizi, dāmas, kad atvestas uz šautuvi, baidās ne tikai no trokšņa, bet arī no atsitiena. Lielākoties jau viņas ir sabaidītas, kas nemaz nenāk par labu, veicot pirmos šāvienus. Profesionālā šāvēja Džeina Brauna Kellere (Jane Brown Keller) interesantā lapā NRAWomen.tv, kas paredzēta sievietēm, kas aizraujas ar šaušanu, sniedz dažādus noderīgus padomus.

Pirmkārt, viņa stāsta par to, ka pati izvēlas nevis 20. vai 16.kalibra, bet gan 12.kalibra bisi, jo, ar to šaujot, līdz mērķim aizlidos vairāk skrošu, nekā šaujot ar mazāka kalibra ieroci. Tiem, kas ar šaujamieročiem iepriekš nav saskārušies, jāpaskaidro, ka 12.kalibrs ir lielāks nekā 16. vai 20.kalibrs. Bet par to noteikti kādreiz runa būs atsevišķi.

Otrkārt, Kellere norāda uz to, ka 12.kalibra bise iespējams sver mazliet vairāk par mazāka kalibra ieročiem, bet šī starpība nav tik liela, lai tā būtu būtiska.

Treškārt, šāvēja stāsta par to, ka ieroci, kad nešauj, noteikti nevajadzētu turēt rokās vai nēsāt apkārt, turot uz pleca, jo tā tikai tiek palielināta iespēja nogurt.

Jauki un sievišķīgi padomi visiem.

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s