Šaušanas sporta entuziastiem – 133 lpp angļu valodā

Screen Shot 2014-11-24 at 18.52.41Šaušanas sports pasaulē nav tādā pabērna lomā, kā tas ir, piemēram, Latvijā. Pie mums viss lielākoties balstās uz individuālu entuziastu pleciem, kas tērē savu laiku, savus līdzekļus un resursus, lai šaušanas sports pie mums neiznīktu, jo valsts atbalstu, kaut vai sportingā, sagaidīt diez vai mums izdosies. Tādēļ vēl jo daudzsološāk izskan Aizsardzības ministrijas apgalvojums, ka “pilsoņu sagatavotība valsts aizsardzībai, tostarp šaušanas iemaņas, ir vitāli svarīga valsts drošības kontekstā. Tādējādi, lai Latvijas pilsoņus kaut vai daļēji sagatavotu savas valsts aizsardzībai, nepieciešams atbalstīt šaušanas sporta attīstību, jo nekādā citādākā veidā šobrīd jaunatnei nav saskares ar ieročiem un netiek veicināta interese par profesionālo militāro dienestu.”

Ar visu rakstu var iepazīties šeit!

Salīdzinoši mazskaitlīgo šaušanas sporta entuziastu dēļ Latvijā arī trūkst mediju, kas plaši un interesanti rakstītu par šaušanas sportu. Tādēļ ar nelielu skaudību var tikai aplūkot Lielbritānijā vai ASV izdodot žurnālus, kas veltīti tikai un vienīgi šaušanai uz lidojošiem mērķiem. Citu šaušanas disciplīnu atbalstītājiem ir pieejami tieši šai tēmai veltīti izdevumi.

Šoreiz piedāvāju pašķirstīt ASV izdoto žurnālu Clay Shooting USA, tiesa gan angļu mēlē. Varbūt kāds atradīs sev ko noderīgu!

Lai jauka lasīšana!

Te arī saite uz žurnālu!

Bilde - ekrānšāviņš no žurnāla ClayShooting USA elektroniskās versijas.
Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s