Dāvana Ziemassvētkos – muskuļu tonusam un augstiem sasniegumiem

Christmas gift ideas 2012Plaukstām un apakšdelmam ir izšķiroša nozīme ne tikai augstu rezultātu sasniegšanai šaušanas sportā, bet arī, lai saglabātu komfortu ilgstoši šaujot un nenodarot kaitējumu veselībai.
Šaušanas sportā plaukstas un apakšdelms ir atbildīgi par precīzu ieroča turēšanu un vadīšanu. Labās (kreiļu gadījumā kreisās) rokas rādītājpirkstam ir visatbildīgākais darbs – precīzi nospiest sprūda mēlīti pareizajā brīdī – bez kavējuma, bez rāviena. Papildus slodzei plauksta, plaukstas locītava un apakšdelms uztver un lielā mērā absorbē šāviena radīto atsitiena vilni.
Simtiem šāvienu treniņos, un vēl tikpat daudz sacensībās ļoti nogurdina rokas, kas sacensību beigu posmā var radīt neizskaidrojamus garām trāpījumus viena iemesla dēļ – roku un rādītājpirksta nogurums. Daudzi jaunie šāvēji pēc izšautajiem pirmajiem pāris tūkstošiem patronu sāk sajust diskomfortu plaukstās un apakšdelmā, ko var izskaidrot tikai ar vienu – muskuļu un locītavu pārslodze, kas pārstājot intensīvi šaut izzūd. Taču mūsu gadījumā šaušanas pārstāšana nav risinājums.

Risinājums ir plaukstas espanders

espanders

Derēs arī daudz advancētāka iekārta, ko izmanto kosmonauti bezsvara stāvoklī, lai cīnītos pret muskuļu atrofiju, žiroskopiskā bumba

gyroball
Ja plaukstas espanders ir samērā vienkāršs trenažieris, kurš nemaksā neko (šeit var salīdzināt to klāstu un cenas) un droši vien kā Ziemassvētku dāvana nebūs īpaši aktuāls, tad ar žiroskopisko bumbu būs daudz savādāk.
Kāpēc:
1. Tās dizains ir futūristisks un interesants.
2. Tā trenē ne tikai apakšdelma muskulatūru, bet arī attīsta plaukstas locītavu.
3. Tā reģistrē treniņa gaitu un ir iespējams sekot līdzi gan personīgajam progresam, gan sacensties ar citiem.
4. Tā palīdz saglabāt muskuļu tonusu ne tikai šaušanas vajadzībām, bet arī tiem, kuriem plaukstas un rokas pakļautas ikdienas slodzei – darbs pie datora vai citas monotonas kustības.

Powerball piedāvājums ebay.com

Gaišus Ziemassvētkus!

Jānis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s