Nad Al Sheba 2015

nadalKo lai vēl uzraksta par ikgadēju šaušanas pasākumu ar pasaulē lielāko budžetu vienām sacensībām, kas nav dzirdēts no baumām vai nostāstiem. 1000 dalībnieku no visas pasaules savā starpā sadalīs balvu fondu 1000000 USD apmērā. Pirmajai vietai vīriešu konkurencē 200000 USD (naudas balvas tiek pasniegtas līdz pat 75 vietai), sieviešu konkurencē pirmajai vietai 50000USD. Labākajam katras dienas sacensību dalībniekam papildus balva 15000 USD. Katru dienu starp sacensību dalībniekiem tiek izlozētas automašīnas, un notiek daudz citas ekskluzīvas orģijas labā nozīmē arābu gaumē. Kaut kur youtube klejo video, kur kāds dalībnieks Nad Al Sheba 2014.gada sacensības sauc par labāko sportinga pasākumu pasaulē un piebilst, ka to viņš saka pirms pasākums vēl īsti nav sācies.

Īsāk sakot, lasiet un pētiet paši, ko organizātori ir sagatavojuši Nad Al Sheba 2015.gada sacensībām –  www.nadalshebawsc.ae

Vai arī https://www.facebook.com/nadalshebasc

Taču nav tā, ka Latvijā par šīm sacensībām tikai baumo vai apjūsmo, pie datora sēžot. 2014. gada Nad Al Sheba sacensībās piedalījās 4 Latvijas šāvēji. Vīriešu konkurencē 251. vietu izcīnīja Edgars Šķēle, 304.vietu Genādijs Blohins un 372.vietu Artjoms Blohins. Sieviešu konkurencē Agnese Caune ieņēma 20.vietu.

Gads ir pagājis, un vienas mazas, bet lepnas Austrumeiropas valsts neatlaidīgākie šāvēji ir jau sapakojuši somas ceļam uz Dubaju. Zinu teikt, ka šogad Latvieši būs daudz lielākā pulkā pārstāvēti.

Arī X-sporting komandas pārstāvis, žurnāla Medības galvenā redaktore Linda Dombrovska šogad dodas uz Dubaju. Ļoti ceru, ka Lindai pietiks spēka ne tikai godam nostartēt, bet arī padalīties ar iespaidiem, un mums būs iespēja ikdienā sekot līdzi latviešu šāvēju sniegumam šajās fenomenālajās sacensībās.

Šaujiet garām!

Jānis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s