Ar sveicieniem no tuksneša smiltīm – Nad Al Sheba 1. sacensību diena!

Sacensību galvenais organizators Sheikh Ahmed Bin Hasher Al Maktoum un Mārtiņš Turkopulis. :-) Nav saprotams, kādēļ šeihs staigāja apkārt ar āzi….

Sacensību galvenais organizators Sheikh Ahmed Bin Hasher Al Maktoum un Mārtiņš Turkopulis.
🙂 Nav saprotams, kādēļ šeihs staigāja apkārt ar āzi….

Šodien tikai sacensību pirmā diena, un rezultāti ir atbilstoši laukumu grūtībai. Vīriem pirmajās vietās ir tie, kas savus rezultātus ieguva tieši 2.laukumā, kur mērķi, kā runā sportisti, ir salīdzinoši vieglāki, kaut gan vieglu mērķu nav. Drīzāk – saprotamāki un komfortablāki. Ne par velti amerikānis Gebens Mails (Gebben Miles) http://gebbenmiles.com/ tieši otrajā laukumā ieguva 48/50 punktus, dienas beigās saņemot 15 000 USD par dienas labāko rezultātu. Pēc visa spriežot grūts ir arī 4.laukums, jo tajā Džordžam Digvīdam (George Digweed) http://georgedigweed.com/, kas pagājušajā nedēļā izcīja 1.vietu “Fitasc Compak Africa Championship” ar rezultātu 198 no 200, šodien gāja gana grūti – 24 no 50. Arī mūsu Jānim Gulbim bija jāpacīnās – 20 no 50. Kā Džordžs Digvīds savā FB kontā rakstīja – lai gan apstākļi visiem ir vienādi, tomēr bieži vien otro šāvienu nākas šaut vienkārši mērķa virzienā, cerot, ka uzsmaidīs laime. Ar to vairākas reizes nācās saskarties arī Lindai 1.laukumā.
No Latviešiem Linda bija vienīgā, kas cīnījās 1.laukumā, kas viņai pašai likās gana sarežģīts, jo bieži vien vienlaicīgajā dubletā otrs mērķis otram šāvienam vai nu jau ir nokritis vai ir aizlidojis ļoti tālu. Lindas komandā starp dāmām rezultāti variēja no 29 līdz 9, Lindai rezultāts pirmajā laukumā 19 no 50. Pat pagājušā gada uzvarētājai Beatricei Laparrai tikai 28 no 50. Varētu teikt – tikai, bet tas var būt arī daudz.
Protams, pēc pirmās dienas rezultātiem par neko nevar spriest, jo rīt un parīt viss sāks nostāties savās vietās.
Noskaņojums šautuvē ir labs. Runājot ar šāvējiem, visi saka, ka par šo pasākumu daudzi runājuši un ilgi, sakot, ka uz šejieni ir vienkārši jāatbrauc. Cilvēki parastie gan no zelta traukiem neēd, bet pie VIP galda arābiem gan apzeltīti ēšanas rīki :-).
Pusdienas vienkārši fantastiskas kā teica Mārtiņš Turkopulis – lobsterus ēd kā maizi! Nācās gan mazliet pagaidīt, jo tie lobsteri ātri pazuda.
Vakarā loterija, kurā izlozēja kaudzi iPhone, iPad un auto. No mūsējiem šovakar nepaveicās nevienam, lai gan izrāde esot bijusi laba.
Šodien vējš parādījies tikai pēcpusdienā, bija karsts, un tie, kas nelietoja saules krēmu, ātri apdega.
Ka saka Linda, lai arī rezultāti Latviešu šāvējiem nav spīdoši, tomēr šī ir vieta, kur ir jānokļūst katram, jo šaujam jau starp pašiem labākajiem pasaules šāvējiem. Linda vēl piebilst, ka iespaidi ir fantastiski, pieredze – grandioza!
Redzēsim, kā ies rīt!
Pirmās dienas rezultāti šeit<<<
Šaujiet garām (nedaudz priekšā un bišķi zemāk)!
Jānis
p.s. “Don’t be outcome oriented, be process oriented!” – Gebben Miles, pagājušā gada Nad Al Sheba uzvarētājs, un 1.dienas labākā rezultāta autors, saņemot dienas uzvarētāja prēmiju 15000$
Šeit varat mēģināt uztvert noskaņu, kādā valda sacensības

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s