Ar sveicieniem no tuksneša smiltīm – Nad Al Sheba 2. sacensību diena!

Team Latvia

Team Latvia

Otrā diena svinīgi noslēgusies ar ikdienas loteriju, kad tiek izlozēti 10 iPad un IPhone, tiek apbalvots dienas labākais šāvējs, kā arī izlozēta mašīna. Lozes velk mazais šeiha dēlēns Muhameds. Šodien loterijā veicās lielākoties tikai vietējās izcelsmes klātesošajiem, jo tie pat nebija dalībnieki. Auto laimēja viena dāma, bet mums bija jāskrien uz autobusu, tādēļ nepagaidījām pat īsti beigas. Autobusi gan bija piebāzti, bet nu var arī kādu stundu kājās pastāvēt :-). Ar praģikiem uz viesnīcu gan mūs neved! Labākais šāvējs bija zviedrs Martins Andersons no Zviedrijas, kurš 2.laukumā sašāva 48 punktus, bet kopvērtējumā ieņem tikai 21.vietu!!! Bet ķešā 15 000 USD!!!

Noskaņojums šodien jau labāks. Godīgi sakot, tik draudzīga noskaņa starp Latvijas šāvējiem lielajos mačos vēl nav izbaudīta :-). Šodien visi šāvām pēcpusdienā. Pirmā bija Agnese, tad es, tad arī pārējie. Puiši, kas cīnījās trešajā laukumā godam izturēja, jo arī tas nav nekāda medus maize. Bija neliels, bet patīkams vējiņš, nebija tik karsti, lai gan saulīte sildīja. Daļa no šāvējiem ir ieguvusi tipisku Dubaijas iedegumu, kas mazliet līdzinās traktorista iedegumam :-). Saules krēms ir absolūta nepieciešamība, lai nepārvērstos par sarkanu vēzīti!

Lielā skaitā mačos ir pārstāvēti briti, daži no tiem kādreiz pat viesojušies Latvijā un mūs ļoti labi zina. Ir kādi 22 sportisti no Austrālijas, kas uz viņu kopējo iedzīvotāju skaita tāds nieks vien ir, un sanāk, ka procentuāli Latvija pat kuplāk pārstāvēta. Ir daudzi no ASV, Vācijas, kopā vairāk nekā 40 nācijām. Atšķirībā no FITASC mačiem, šeit nebija tādas oficiālās atklāšanas ar karogiem, gājienu un formām. Šeit ir tāds brīvs lidojums, ne tik traki oficiāli. Tiesneši visi kā viens ir vietējie, bet ļoti laipni, lai gan bieži putrojas, palaiž ne tos mērķus. Kā jau šādos mačos, visi komandas biedri ir ļoti draudzīgi, neskopojas ar labiem vārdiem, kad ir izdevies kaut kas labs. Šādi var iepazīt daudz jaunu un interesantu cilvēku.

Sportistiem iespēja katru dienu doties uz tingeltangelu, kur var mest bumbas, šautriņas, griezt laimes ratu un laimēt lielās mīkstās mantas. Problēma gan tāda, ka mantas tik lielas, ka nav skaidrs, kā tās dabūt mājās. Mārtiņš savu jauno draugu iemainīja pret kaut ko mazāku. Savu spēļu milzu suni viņš izcīnīja ar Bekhema cienīgu spērienu pa bumbu, nogāžot trīs spaiņus no paaugstinājuma.

Pati šautuve ierīkota tuksneša vidū kādus 40 km no pilsētas. Nesaprotamu iemeslu dēļ tuksensī sabūvēti ceļi, kuri no smiltīm jāšķūrē tāpat kā no sniega Latvijā. Acīmredzami daudzi no šiem ceļiem sen nav lietoti, jo tos sedz smilšu kupenas. Šautuves laukumi ierīkoti viena šāda ceļa abās pusēs, nožogojot laukumus ar zaļu sētiņu.

Rīt Ingemārs, Intars, Mārtiņš cīnīsies 4.laukumā, kurš jau nodēvēts par grūtāko. Jātur īkšķi, lai viņiem pietiek spēka. Bet tā – turiet īkšķus par mums visiem, jo katram no mums sava cīņa jāizcīna.

Linda

Nad Al Sheba 2.dienas Team Latvia rezultāti:
Linda Dombrovska 27/50 (L2)
Ira Kirenska 29/50 (L3)
Agnese Caune 30/50 (L1)
Mārtiņš Turkopulis 23/50 (L3)
Intars Lucjanovs 18/50 (L3)
Jānis Gulbis 31/50 (L1)
Arnis Romans 29/50 (L3)
Ingemārs Butkevis 18/50 (L3)

Dažas bildes no dienas notikumiem:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s