Aizvadīts Burtnieku novada kauss „Mednieku biatlonā”

1425455863_350Kā ziņo Burtnieku novada portāls, pēdējā februāra sestdienā Rencēnu šautuvē pulcējās sporta šāvēji uz pirmajām sacensībām pēc ziemas. Kopumā piedalījās 47 sportisti, tai skaitā arī trīs dāmas. Uz sacensībām sportisti bija ieradušies no Madonas, Gulbenes, Saldus, Rīgas un arī no Burtnieku novada. Dalībnieki sacentās divās disciplīnās: „Sportings” un „SK 35”.

„Sākotnēji bija plānots mednieku biatlons un divas šaušanas disciplīnas. No sniega nebija ne miņas, ja neskaita sacensību rītu, kad savērpās īsts cīruļputenis. Dalībnieki jau sāka meklēt slēpes, bet sniegs nokusa ātrāk nekā tās paspēja ievaskot,” stāsta sacensību organizators Jānis Ķibermanis.

Disciplīnā „Sportings” jeb šaušanā pa māla šķīvīšiem dalībnieku rezultāti bija ļoti blīvi. Iespēju sacensties finālā izcīnīja tikai seši labākie. Starp tiem arī Andris Ķibermanis no Burtnieku novada. Savukārt Voldemāram Gobam līdz finālam pietrūka viens punkts. Jāatzīmē, ka finālā varēja iekļūt ar rezultātu 24 no 25. Par uzvarētāju kļuva Nauris Matvijuks no Alojas, otro vietu ieguva Valērijs Čeprovs no Madonas, bet trešo – Lauris Neilands no Gulbenes.

Šaušanas disciplīnā „SK 35” jeb „Skrejošā mežacūka” uzvaras laurus šoreiz plūca Māris Žviriņš, kas pārstāv šaušanas sporta klubu „Rencēni”. „Galvenais pretendents uz pirmo vietu bija novadnieks Andris Stūrītis, bet tehniskas ķibeles dēļ viņam nācās samierināties ar sesto vietu kopvērtējumā,” komentē J. Ķibermanis. „Skrejošajā mežacūkā” jāuzteic saldinieka Gata Zommera rezultāti. Labākajā sērijā G. Zommers sašāva 100 punktus no 100 iespējamajiem.

Nākamās sacensības Rencēnu šautuvē paredzētas 30. maijā, kad notiks Latvijas kausa izcīņa pa „skrejošo alni”. Savukārt, sākot ar aprīli, katru mēnesi līdz pat oktobrim Valmieras apriņķa čempionātā sporta šāvēji varēs sacensties dažādās šaušanas disciplīnās.

Bilžu galerija un rezultāti šeit!

Foto Igors Timčuks, http://burtniekunovads.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s