Zvārdē sacenšas kompaksportingā un “Eiropas zvēros”

IMG_1279Kad 14.martā vīri un arī dažas dāmas satikās Zvārdes šautuvē, skatieni bija vērtējoši, jo šīs bija sezonas pirmās treniņsacensības, pirms uzsāksies īstā cīņa, lai iekļūtu Latvijas izlasē un vasarā dotos uz Eiropas čempionātu kombinētajā medību šaušanā.

Zvārdē bija jāšauj divas kompaksportinga sērijas. Mērķi nebija pārāk viegli, ar rozīnīti, liekot šāvējiem mazliet pasvīst. Finālā sacenstās seši vīri, šaujot vienlaicīgos dubletus. Finālā uzvarēja Pēteris Sudakovs, otrais palika Mārtiņš Turkopulis, bet trešais – Edgars Barons.

Sīva cīņa izvērtās arī “Eiropas zvēros”, kad ar vītņustobru ieroci bija jāšauj guļus lapsas mērķī, no rokas  mežacūkas mērķī, ar atbalstu no mieta ģemzes mērķī, ar atbalstu no staba – stirnāža mērķī. Labākais starp šāvējiem bija Andis Apse, kurš sašāva 187 punktus no 200. Otrais palika Aivars Bundzens ar 185 punktiem, bet trešais – Mārtiņš Gaņģis ar 183 punktiem. Tādu pašu rezultātu uzrādīja arī Jānis Zandbergs, tik viņa kontā bija mazāk trāpījumu desmitniekā, tādēļ arī ceturtā vieta.

Kopvērtējumā ar diplomiem apbalvoja pirmās 12 vietas. Pirmais kopvērtējumā bija Mārtiņš Gaņģis, otrais – Andis Apse, bet trešais – Nauris Matvijuks.

Noskaņa šautuvē bija pozitīva, valdīja lielisks sacensību gars, pieredzējušākie šāvēji nekavējās sniegt padomus citiem. Šī bija lieliska sestdiena, kas pavadīta labā kompānijā! Protams, nebija aizmirsts arī par mednieku zupu pusdienās. Balvas sacensībās nodrošināja žurnāls Medības, ABAS.lv kūpinātavas un veikals Purnavu muiža.

Rezultāti šeit!

Veiksmīgākie sacensību dalībnieki!

Veiksmīgākie sacensību dalībnieki!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s