Latvijas čempions kompaksportingā ir?…

Kad jāšauj uz laiku, tad neviens nedomā par čaulīšu savākšanu!

Kad jāšauj uz laiku, tad neviens nedomā par čaulīšu savākšanu!

21.-22. marts Riga Shooting center tiek dots starts Latvijas kausa izcīņai kompaksportingā –proti, pirmā posma sacensības. Šogad ir nedaudz pamainīti Latvijas kausa izcīņas noteikumi un visi posmi ir divu dienu sacensībās ar 200 mērķiem katrās sacensībās. Ja kāds vēl nav paspējis reģistrēties, tad vēl var mēģināt sazināties ar sacensību organizatoriem Latvijas sportinga federāciju.

Kurš un ar ko cīnīsies?

A grupa – sagaidām, ka Latvijas kompaksportinga čempiona titulu visas sezonas garumā aizstāvēs Ģirts Runnis. Aizstāvoties, nāksies pasvīst, jo, nedaudz zinot šī sporta veida aizkulises, var paredzēt, ka A grupā būs ļoti sīva cīņa starp vairākiem liepājniekiem. Pieņemu, ka Ģirta tuvākais sekotājs Edgars Galeckis ir apņēmības pilns pārņemt Ģirta dominanci šajā sportā. No malas skatoties, jau spilgti var redzēt vēl vairākus jaunās sezonas kompaksportinga favorītus, piemēram, Agnese Caune šogad jau sevi paspējusi pierādīt vienā no pasaules lielākajām sportinga sacensībām Nad Al Sheba (par ko jau daudz iepriekš esam rakstījuši). Arī Valērijs Čeprovs gadu ir sācis uz pacēluma, saņemot Latvijas Sportinga federācijas piešķirto LR Sporta meistara titulu. Gan jau, ka ir vēl virkne A grupas favorītu, par kuru apņēmību un sagatavotību mēs uzzināsim jau pavisam drīz.

B grupa šogad plaši papildināta ar jauniem censoņiem, kuriem 2014.gads bija pirmais nopietnais gads šajā sporta veidā – neatlaidīgi treniņi, izšauts tūkstošiem patronu, un neiztrūkstošs panākumu novērtējums. Varētu turpināt sansacionālo izaugsmi C grupā un stabili cīnīties par pirmajām vietām, bet nekā – Welcome to reality, no C uz B grupu. Šie šaušanas sportisti B grupā satiksies ar Latvijas līmenī stabili šaujošiem sportistiem, kā arī ar virkni daudz pārākiem bijušajiem A grupas šāvējiem, kas B grupā atgriezušies, jo ne pārāk cītīgi ir apmeklējuši iepriekšējā gada čempionāta posmus.

C grupa – tie esam mēs, parastie ķauķi 🙂 šaušanas sporta iesācēji, jaunieši un epizodiski šāvēji. Cīnāmies par pirmajiem tituliem un kausiem savās šaušanas sportistu karjerās. Pie tam bez tādas īstas intrigas, bet ar pilnībā neprognozējamu rezultātu un iznākumu katrā no sportinga lauciņiem.

Īsāk sakot – tiekamies 21. – 22.martā Rīgas šaušanas centrā Latvijas kausa kompaksportingā izcīņas 1. posmā.

Šaujiet garām!

Jānis

ABC grupu sadalījums 2015.gadā ABC_2015_CK

Kompaksportinga Latvijas kausa 2014.gadā kopvērtējums kopvertejums_2014_cs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s