Kas par lielisku dienu! Krieghoff rūpnīca un Eiropā lielākais šaušanas centrs

Kā gadījās, kā ne – bija iespēja doties uz Ulmu (Vācija), lai ieroču ražotāja Krieghoff rūpnīcā pavērotu, kā sportistam tiek pielāgota un salāgota laide, jo parastā ir par mazu. Šoreiz galvenajā lomā kolēģis no Lietuvas Egidijs, mēs ar Nameju Vinovski vērotāji un komentētāji.

Pasākums paredzēts divām dienām. Pirmajā (šodien) viss tiek nomērīts, klients izvēlas laides koku, laidi jau sāk pielāgot klienta izmēriem, lai rīt varētu šautuvē pamēģināt, kā tad tas viss darbojas. Bet šautuve – lielākā iekštelpu šautuve visā Eiropā. Šķīvīšus šauj 60 m garā, 50 m platā un 22 m augstā hallē. Sajūtas ir vienkārši sirreālas! Un lai visu to pasākumu padarītu vēl baudāmāku, turpat milzīgs medīblietu veikals, kur munīcijas stends vien aizņem lielu daļas siena. Siena ir gara, jo veikala platība ir ap 1200 kvadrātmetriem! Pieredze lieliska, iespaidu milzum daudz.

No Krieghoff cilvēkiem izdevās uzzināt ļoti daudz interesantu lietu par ieročiem, ieroču pielāgošanu, ražošanu utt. Par to gan daudz, daudz plašāk varēs lasīt maija žurnālā Medības, bet tagad īss bilžu ieskats šodien piedzīvotajā. Rīt reportāžu turpināšu!

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s