Zemgaļi, Bauska, apaļais stends, tranšeja un sportings

Sportings

Sportings

Zemgaļi, Bauska, apaļais stends, tranšeja un sportings – tieši tā, viss vienā vietā un laikā! Tā kā priekšā vēl ir 2 atlases posmi kvalifikācijai dalībai Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā “Purnavu muižas” komandas sastāvā, nolēmu īpašu uzsvaru likt uz šķīvīšu šaušanas sacensību pieredzes audzēšanu, kas diemžēl nozīmēja palaist garām Saldū notiekošos “Lieldienu zaķa” šaušanas mačus ar, šķiet, rekordlielu balvu fondu, bet par to citā stāstā.

Kopumā sacensības Bauskas Zamgaļu šautuvē pulcēja 36 šaušanas sportistus un šī sporta entuziastus, lai noskaidrotu Latvijas labākos šēvējus Latvijas kausa izcīņas rallija 2.posmā apaļajā stendā un 1. posmā tranšejas stendā, un, protams, sacenstos kompak sportinga treniņsacensībās.

Diena, neskatoties un vējainajiem un mainīgajiem laika apstākļiem, bija izdevusies godam. Visās trīs disciplīnās šaušana notika paralēli, līdz ar to ļoti raiti un tiem, kas startēja divos šaušanas veidos, praktiski bez garām atpūtas pauzēm.

Īpaši gribas uzteikt organizatoru radošo pieeju pusdienu organizēšanā, proti, pie ziņojuma dēļa izlikta ēdienkarte, no kuras tika pieņemti pasūtījumi, kas ap pulksten diviem tika piegādāti. Bija ļoti ērti, garšīgi un pašā laikā!

Bet nu par sacensībām.

DSCF2236

Apaļais stends – 1.vieta Emīls Starodubcevs, 2.vieta Gundars Briedis un 3.vieta Kaspars Avens.

Tranšejas stends (no kreisās) 2.v. Uģis Dronka., 1.v. Aleksandrs  Andruškevičs, 3.v. Valdis Mincāns

Tranšejas stends (no kreisās) 2.v. Uģis Dronka., 1.v. Aleksandrs Andruškevičs, 3.v. Valdis Mincāns

Tranšejas stends – 1.vieta Aleksandrs Andruškevičs, 2.vieta Uģis Dronka un 3.vieta Valdis Mincāns.

Sportinga labākie (no kreisās) 2.v. Ģirts Runnis, 1.v. Edgars Galeckis, 3.v. Santoss Pauperis

Sportinga labākie (no kreisās) 2.v. Ģirts Runnis, 1.v. Edgars Galeckis, 3.v. Santoss Pauperis

Sportings – 1.vieta Edgars Galeckis, 2. vieta Ģirts Runnis un 3.vieta Santoss Pauperis.( Red.piez. – bez pārsteigumiem) 🙂

Ar kopvērtējuma rezultātiem varat iepazīties šeit: Rezultāti

Piefiksēju, ka šogad, aprīlī, aprit tieši gads, kopš vairāk kā vidējam aritmētiskajam medniekam pienāktos nodarbojos ar šaušanas sporta treniņiem. Atskatoties uz savām šaušanas prasmēm un rezultātiem, gan medībās, gan sacensībās, nākas secināt, ka progress ir nesalīdzināms! Kā šodien atceros pirmās lielā sportinga sacensības Liepājā, kur vienā no pirmajām šaušanas pozīcijām no uztraukuma, galvu grozot visos virzienos, tā arī nepamanīju aizlidojam mērķi, un brīdī, kad tiesnesis paziņo, ka fiksēta nulle, kāds no man vēl nepazīstamajiem komandas biedriem paziņo, ka lai taču tas jaunais šāvējs pāršauj. Kā vēlāk noskaidrojās teicējs bija viens no sacensību līderiem Ģirts Runnis. Rezultātu tas neglāba, bet tas deva atbalsta sajūtu brīdī, kad sāc uzdot sev jautājumus, kāpēc vispār te līdu! Vislielākais paldies jāsaka šaušanas sportistiem un tiem šaušanas entuziastiem, ar kuriem regulāri tiekamies gan šautuvēs, gan sacensībās, par draudzīgo atmosfēru, par to, ka nekad nav liegts padoms, vai morāls atbalsts, arī kad sacensību tablo tavs rezultāts ir pašā apakšā. Visi sportiskie sasniegumi vēl ir priekšā!

Jānis

Dažas bildes no sacensībām

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s