Kedaiņos interesantas treniņsacensības angļu sportingā

thumb_IMG_2573_102426.aprīlī netālu no Kedaiņiem Lietuvā ShootingClub.lt rīkoja kārtējās treniņsacensības angļu sportingā. Šīs ir brīvā režīma sacensības, ko rīko katru otro nedēļu ar mērķi popularizēt šaušanas sportu. Šāvēji var ierasties jebkurā laikā, protams, šautuves darba laikā, samaksājot 23 eiro par 100 mērķiem, vai mazāk – par 50 mērķie, un, saņemot šaušanas un mērķu kartītes, doties baudīt šaušanas procesu. Kopā šoreiz bija sagatavoti 16 galdiņi, katrā seši vai astoņi mērķi. Tos var šaut jebkurā secībā, šaujot tajos galdiņos, kas konkrētajā brīdī ir brīvi. Var šaut tik sērijas, cik atļauj laiks, maciņš un vēlme.

Rīkotāji norāda, ka lielu uzsvaru šajās treniņsacensībās liek arī uz medniekiem, ne tikai profesionāliem šāvējiem, tādēļ arī reitingā ir piecas grupas – A, B, C sportistiem pēc Lietuvas federācijas noteiktajiem krietērijiem, kā arī divas mednieku grupas. Kopumā sportisti un mednieki šajās sacensībās dalās 50/50. Sākotnēji šāvēji no Latvijas automātiski tiek ieskaitīti A grupā, bet pēc trim sacensībām jau notiek sadalīšana pa grupām atbilstoši rezultātam.

Šajās sacensībās labākais ir pieredze un arī lieliskā, nesteidzīgā gaisotne, kas parasti nav raksturīga nacionālā līmeņa sacensībās, kur bieži valda steiga un arī stress. Rīkotāji nodrošina pusdienas, kas ir liels pluss šaušanas procesa baudīšanai, jo šautuve atrodas patālu no apdzīvotas vietas.

Kopumā šoreiz startēja seši šāvēji no Latvijas. Labāko rezultātu ieguva Namejs Vinovskis, kurš A grupā ieguva arī dalīto 3./4. vietu ar 79 punktiem no 100. Labi rezultāti arī Naurim Matvijukam, kurš iepriekšējā dienā pirmo vietu kopvērētjumā kombinētajā medību šaušanā izcīnija komandu konkurencē Lietuvā.

Nākamās sacensības 10.maijā. Vairāk informācijas Shootingclub.lt šeit.

Dienas rezultāti šeit!

Reitinga rezultāti šeit!

Linda

Raksts tapis sadarbībā ar Peltor – dzirdes aizsardzībai!

IMG_2018

Bilžu galerija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s