Kā sniegs uz galvas Bauskas zemgaļu šautuvē

thumb_IMG_4823_1024Kā jau ierasts trešdienā, 29.aprīlī, devos Rīgas Šaušanas centra virzienā, kur bija paredzēts iknedēļas treniņš. No rīta lietus gāza kā ar spaiņiem, bet attiecībā uz laika apstākļiem parasti pieturos pie principa – nav sliktu laika apstākļu, ir nepiemērots apģērbs. Mazliet pēc vienpadsmitiem ierullēju RSC stāvlaukumā, kur jau priekšā bija kāda šāvēja automašīna. Ziņas nebija labas – negaiss komplektā ar kas viņu sazina ko – bija radījis tehniskas problēmas, un nedarbojās neviens laukums. Kā tā?!?! Protams, tehnika jau pieviļ, bet kādēļ tieši tad, kad esmu šautuvē. Ilgi nedomājot, kolēģiem izteicu piedāvājumu: Kā ar Bausku? Vienmēr biju gribējusi uz šo šautuvi aizbraukt, bet nekad nebija sanācis. Kolēģi māj ar galvu. O.K.

Ar Jāņa Zandberga palīdzību dabūju kontaktus, zvanīju Dainim Upelniekam. Tā un tā, sēžam RSC, gribam šaut, nav kur. Dainis mazliet padomā saka, ka tūdaļ atzvanīšot. Piecas minūtes, un pienāk ziņa, ka varam braukt uz Bausku. Mazas aizkavēšanās, bet ap diviem četratā iebraucam Bauskas zemgaļu šautuvē, kur mūs sagaida smaidīgais Ērika kungs – Daiņa tēvs, kurš mūsu dēļ šautuvi atvēris. Tā kā tas viss tik sasteigti sanāca, varam šaut apaļo stendu, sportingu, protams, nebija laika uzstādīt. Jo uzkritām mēs Bauskas šautuves saimniekiem kā tāds negaidīts sniegs uz galvas.

Pa to laiku bija pierimis arī lietus un beigu beigās pat sāka spīdēt saulīte, lai gan vējš bija gana negants. Tā nu kādas pāris stundas un dažus simtus izšautu patronu vēlāk laimīgi spiedām roku Ērika kungam, sakot paldies par iespēju izšaut.

Protams, īstenam apaļā stenda šāvējam, kāds ir Ērika kungs, mūsu – sportingistu tehnika nelikās visai pārliecinoša, bet mums pašiem šo mērķu apstrāde deva daudz ko, jo bieži vien tieši uz šiem mērķiem sacensībās šāvēji iekrīt. Lietderīgi bija arī mazliet nomainīt fonu un paskatīties, kā sokas citās šautuvēs.

Kā nopratu, Bauskas zemgaļu šautuvē visi tiek laipni gaidīti šaut apaļo stendu, tranšeju, iepriekš brīdinot – arī sportingu. Cenas arī draudzīgas, turpat netālu Bauskā var garšīgi paēst.

Paldies Dainim un Ērika kungam par šo lielisko iespēju!

Informācija par šautuvi šeit!

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s