Brīvdienu ceļvedis (papildināts)

DSC_4296Klāt nedēļas nogale, kas šoreiz sākas jau ceturtdienā, un kā jau ierasts X-sporting.lv redakcija piedāvā brīvdienu pavadīšanas piedāvājumu Latvijā un ne tikai, saistībā ar sporta un atpūtas šaušanas pasākumiem.

2.maijā Zvārdes šautuvē Saldū notiks sacensības “Zvārdes Dižmednieks”, kas paralēli būs arī 1.atlases posms dalībai Eiropas Čempionātā Čehijā. Notiks arī Latvijas kausa 2.posms SK-35 disciplīnā. Sacensību nolikumu un sīkāku informāciju meklējiet http://www.zvardessautuve.lv vai vienkārši spiediet šeit >>>

1.maijā Lejasciema šautuvē notiks “Lejasciema kausa” izcīņa. Dalībnieki sacentīsies šaušanā pa skrejošās mežacūkas siluetu 35 metros, šaušanā ar gludstobra ieroci 50 metros, šaušanā ar vītņstobra ieroci 100 metros, kā arī makšķerēšanā un komandas stafetes sacensībās. Nolikums skatāms šait lejasciema kausi 2015

4.maijā no pl.12.00 “AC Sports” šautuvē TRENIŅSACENSĪBAS Compak sportingā (75 mērķi)
Dalība: 20 euro Pieteikšanās iepriekš līdz 3.maija pl.17.00 zvanot uz mob.26556966. Pēc oficiālās sacensību programmas varēs šaut arī papildus treniņšērijas (5 euro/sērija)

NB! ATCELTAS sacensības “Grobijas lielā balva”, kas tika plānotas 2. maijā.

X -sporting.lv komanda dosies cīņā par “Zvārdes dižmednieka” titula izcīņu un piedalīsies Latvijas izlases Kombinētajā medību šaušanā 1.atlases posmā!

Tiekamies!

Jānis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s