Šaušanas nometne + angļu sportings 23.-24.maijā Mežirbēs

IMG_1983_1024Šaušanas sports jauniesācējam/medniekam bieži vien šķiet tāls, nesasniedzams, sarežģīts. Lai pierādītu pretējot, pagājušā gada vasarā Birzgales šautuvē Mežirbes sākām rīkot šaušanas nodarbības visiem, kam šaušana interesē, vajadzīga medībās vai kā citādi saista. Pēc aizvadītas vienas nepilnas sezonas, un sākoties jaunajai šaušanas sezonai Mežirbju un X-sporting.lv komanda nonāca pie loģiska secinājuma – nepieciešams kāds plašāks pasākums, kas veltīts šaušanas priekam. Tā nu nolēmām, ka šopavasar pienācis īstais brīdis, lai rīkotu šaušanas nometni.

23.maijā nometne sāksies ar nelielu semināru par sporta psiholoģiju, šaušanas teoriju, drošības prasībām. Turpinājumā līdz pat vakaram būs praktiskās šaušanas nodarbības instruktoru uzraudzībā, vispirms gan dalībniekus sadalot grupās atbilstoši katra prasmēm. Savukārt, 24.maijā uz Mežirbēm tiek aicināti arī citi šāvēji, jo eksperimentālā kārtā un labā atmosfērā šausim angļu sportinga latvisko versiju. Uz šo pasākumu tiek aicināti ne tikai nometnes dalībnieki.

Bez šķīvju šaušanas paredzēts arī mini Daugavpils Skrošu rūpnīcas ložu tests nometnes dalībniekiem.

Pieteikšanās līdz 19.maijam elektroniski no mājas lapas http://mezirbes.lv/sautuves-kontakti/, vai ​info@mezirbes.lv​, vai arī, zvanot pa tālr. 26568483.

Nometnē vietu skaits ir ierobežots, tādēļ – kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ!

NOLIKUMS ŠEIT!

Pasākumu atbalsta: Outdoorexperts.lv, žurnāls “Medības”, dzirdes aizsardzībai – “Peltor”, “Mangaļi”, Daugavpils Skrošu rūpnīca, Abas.lv.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s