Šaušanas sacensības un pasākumi nedēļas nogalē 23.-24.maijs

IMG_2887Svarīgi ir laicīgi izplānot nākamo nedēļas nogali, tādēļ, sekojot labam padomam no Valērija, sākam jau laicīgi apkopot informāciju par šaušanas sacensībām. Šoreiz – nākamā nedēļas nogale – 23.-24.maijs. Informācija ir gan par Latvijā notiekošajiem pasākumiem, gan arī Igauniju un Lietuvu.

Tā kā informācija par sacensībām ir izvietota dažādās vietās, kā arī, ņemot vērā to, ka varam kaut ko pasaist arī garām, tad aicinājums visiem, kas rīko kādu lielāku vai mazāku pašaušanu, dodiet mums ziņu! Mēs to labrāt publicēsim! Informāciju visu laiku centīsimies atjaunot un papildināt. Vairāk meklējiet lapas sadaļā SACENSĪBAS!

Te arī šaušanas sacensības un pasākumi nedēļas nogalē 23.-24 maijs

23.maijs – Mežirbju šaušanas nometne. Pieteikšanās līdz 19.maijam elektroniski no mājas lapas http://mezirbes.lv/sautuves­-kontakti/​, vai ​info@mezirbes.lv ​, vai arī, zvanot pa tālr. 26568483. Vairāk informācijas šeit!

24.maijs – Angļu sportings Birzgales šautuve Mežirbes, ierašanās no plkst 11.00, 50 mērķi 15 eiro, šauj, cik sērijas vēlas. Kopvērtējumā skaitās divas labākās. Vairāk informācija šeit!

23.maijs – SILVER LYNX kausa izcīņa + ieskaite Latvijas kausa 4.posmā (SK-35), Aloja. NOLIKUMS ŠEIT!

24.maijs – Angļu sportings, Keidaiņi, Lietuv. Atrašanās vieta un vairāk informācijas šeit!

23.maijs – kompaksprotings, Eesti Karikavõistlus Compak Sportingus II etapp, Igaunija. Reģistrācijas un vairāk informācijas šeit!

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s