Latvijas izlase kombinētajā medību šaušanā izcīna 1.vietu „Vollit – Fiocchi 2015” sacensībās Lietuvā

20150530_153253Sportiski saspringtā, bet ļoti draudzīgā atmosfērā Latvijas un Lietuvas kombinētās medību šaušanas sportisti noskaidroja labākos šāvējus, gan individuālajā, gan komandu kopvērtējumā. Visu sacensību gaitu laika apstākļi lutināja un sportistiem bija iespējas parādīt savu labāko sniegumu. Sacensības notika divās disciplīnās – šaušanā ar vītņstobra ieroci pa Eiropas dzīvnieku siluetiem 100 metros, kā arī 50 metros pa skrejošu mežacūkas siluetu un sportinga disciplīnā, kurā šaušana notika kompaksportinga un tranšejas laukumos pa lidojošiem mērķiem.

Komandu kopvērtējumā Latvijas izlase kombinētajā medību šaušanā arī šoreiz bija pārāka par konkurentiem un pārliecinoši izcīnīja 1.vietu.

Arī individuālie šaušanas sportistu sasniegumi iepriecina.

Kombinētās medību šaušanas kopvērtējumā pirmā vieta Ģirts Runnis, otrā Ruslanas Murnikovas (LT), bet trešā Gintaras Juknevičius (LT).

20150530_152123

Sportinga vingrinājumā pirmā vieta Ģirts Runnis, otrā vieta Džeraldas Daujotas (LT), bet trešā vieta pieredzējušajam Latvijas kombinētās medību šaušanas sportistam Mārtiņam Turkopulim.

20150530_151609

Vītņstobra vingrinājumā trešā vieta Jānim Zandbergam, otrā vieta Algirdas Viršila (LT), bet pirmā vieta Ruslanas Murnikovas (LT).

FullSizeRender (3)

Sacensības noslēgušās, taču lielā cīņa par Eiropas čempiona titulu kombinētajā medību šaušanā vēl ir priekšā. Cīņa notiks no 3. līdz 5. jūlijam Čehijas pilsētas Pisekas provincē, kur norisināsies 7. Eiropas čempionāts kombinētajā medību šaušanā. Latvijas izlases kombinētajā medību šaušanā, kura pārstāvēs Latviju šajās sacensībās, atlases otrais posms notiks 13. jūnijā Mārkulīču šautuvē sacensību „Purnavu muižas kauss 2015” ietvaros.

Uz tikšanos!

Jānis

Sacensības „Vollit – Fiocchi 2015” bildēs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s