World Championship in Compak Sporting Estonia/Pasaules čempionāts kompaksportingā Igaunijā atklāts

thumb_IMG_4388_1024World Championship in Compak Sporting Estonia – Opening Ceremony

It is always a special feeling when your national flag is being carried by a national team on the opening of a FITASC event. This time it was on June 24th in Tallinn, as in the Independance Square teams of shooters from 26 countries lined up for the opening ceremony. One usually feels some pride and privilege to be here on this very day and on this special moment.

In this competition 29 shooters from Latvia are ready to start shooting in Manniku Shooting Range on June 25th. As there are 503 shooters participating from all over the world, Latvia has one of the biggest delegations represented here. During the opening ceremony Latvia was represented by the president of Latvian Sporting Federation Mr. Aivars Gudakovskis, a promising shooter ready for new challenges Artūrs Tīle, well know Latvian shooter Edgars Galeckis and Latvian Champion in both Compak Sporting and FITASC sporting Ģirts Runnis who had the honour to carry the national flag. It was also a great pleasure to see our Lithuanian colleagues, and, of course, its great that the Estonians have managed to bring the championship to their country.

Ģirts Runnis indicated that feeling on the training day is great and he is looking forward to the competition. At the opening ceremony the president of FITASC Mr.Palinkas addressed the shooters by saying that Compak Sporting is gaining its popularity rapidly in the world.

On June 25th shooting will start at 10 AM, and we will be providing live coverage during the day on our Facebook Page, and present pictures and results in the evening.

Pasaules čempionāts kompaksportingā Igaunijā atklāts

Vienmēr mazliet sirdī iedegas patriotisma dzirksts, kad Latvijas komanda pasaules mēroga sacensībās ar lepnumu nes nacionālo karogu. Šogad FITASC Pasaules čempionāta finālposms kompaksportingā notiek Tallinā, Igaunijā. 24.jūnijā Tallinas Neatkarības laukumā šāvēju komandas no 26 valstīm bija ieradušās, lai piedalītos atklāšanas ceremonijā. Tādēļ arī pašiem, kā jau šādos pasākumos, bija liels lepnums par visiem šāvējiem, kas pārstāvēs Latviju šajā sacensībās.

Un Latvijas komanda tiešām ir liela – kopā 29 šāvēji uzsāks sacensības 25.jūnijā. Kopā sacensībās piedalās 503 šāvēju no visas pasaules, tajā skaitā arī Dienvidāfriku. Jāatzimē arī, ka Latvijai šogad ir viena no lielākajām delegācijām. Atklāšanas ceremonijā sportistu parādē Latviju pārstāvēja Latvijas Sportinga federācijas prezidents Aivars Gudakovskis, daudzsološais šāvējs Artūrs Tīle, labi zināmais un pieredzējušais Edgars Galeckis, kā arī vairākkārtējais Latvijas čempions sportingā un kompaksportingā Ģirts Runnis, kuram bija arī tas gods nest Latvijas karogu. Tik pat liels prieks bija kuplā skaitā redzēt arī mūsu kaimiņus lietuviešus, un, protams, prieks par igauņu kolēģiem, kuriem izdevies pasaules čempionātu atvest uz savu valsti.

Ģirts Runnis pēc šaušanas treniņa norādīja, ka sajūtas ir labas, noskaņa lieliska. Atklāšanas ceremonijas laikā FITASC prezidents misjē J.F.Palinkas, uzrunājot šāvējus uzsvēra, ka kompaksportings pasaulē iegūst arvien lielāku popularitāti.

Šaušanas sāksies 25.jūnijā plkst. 10 no rīta, un mēs sekosim līdzi notiekošajam, dienas laikā ziņojot X-Sporting sociālā tīmekļa FaceBook lapā, bet vakarā publicējot bildes un rezultātus. Centīsimies apkopot rezultātus arī par visiem Baltijas šāvējiem.

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s