26 People Share the First Two Positions After Day One in Manniku (ENG/LAT)

thumb_IMG_4490_1024

Ģirts Runnis

The first day of competition in FITASC World Championship in Compak Sporting has ended. The weather was not very nice – quite cold, cloudy, but fortunately it was not raining. Very interesting is the new system introduced to optimise the flow of shooters. Usually there are squads of six athletes, but now everybody is shooting one after another in a constant flow. Everybody starts to shoot on the first stand, and finishes on the fifth. This system operates without pauses.

Looking at the shooting lines, one must admit, that targets are not very difficult, but still there are some to think about. It seems that after the training days nothing much is changed.

We are very happy about two Baltic shooters – Ģirts Runnis (LAT) and Tauri Tamm (EST) who both shot 50 out of 50, being among the first eleven shooters. It is really interesting that the results are very, very tight, as 15 people have shot 49/50. Thus 26 athletes share the first two positions.

We promised to sum up the results of all the Baltic shooters, we did it, but due to technical failure created by Apple computer, it will be available tomorrow – hopefully! 🙂

We wish everybody patience, peace of mind and endurance!

26 sportisti dala pirmo/otro vietu pēc pirmās dienas PČ kompaksportingā

Pirmā diena pasaules čempionātā kompaksportingā noslēgusies. Laikapstākļi šāvējus un tiesnešus nelutināja – bija vēss, mākoņains, bet bez lietus un vēja. Interesants jaunievedums šajās sacensībās ir īpašā sacensību sistēma. Šāvēji nav sadalīti komandās pa seši kā ierasts, bet katram ir noteikts savs konkrēts laiks, šaujot nepārtrauktā plūsmā bez pārtraukumiem. Visi sāk pirmajā galdiņā un pabeidz šaut piektajā. Šāda sistēma nodrošina ātrāku sacensību norisi, vienādus apstākļus visiem dalībniekiem. Šķiet, ka tas atvieglo tiesnešu darbu, jo mērķu padeve, rezultātu uzskaite un apkopojums ir automatizēti. Katrā šaušanas līnijā novietots ekrāns, kurā var sekot līdzi šāvēju rezultātiem.

Apskatot mērķus līnijās, jāsaka, ka to lidojumi nav izteikti sarežģīti, bet katrā no tām ir kāda odziņa. Izskatās, ka pēc treniņiem mērķu lidojumi nav būtiski mainīti, ja vispār…

Patiess prieks par diviem Baltijas šāvējiem – mūsu pašu Ģirtu Runni un igauni Tauri Tamm. Abi sportisti ar sausām sērijām nodrošināja vietu starp sacensību līderiem. Interesanti gan, ka rezultāti ir ļoti augsti – vienpadsmit šāvēji ieguvuši 50/50, savukārt 49/50 sasnieguši 15 šāvēji. Rezultātā 26 cilvēki dala pirmās divas vietas. Tādēļ uzvarētāju visticamāk noskaidros tikai pēdējā sacensību dienā.

Ģirts šāva pārliecinoši un skatāmi. Dienas noslēgumā Ģirts bija optimistiski noskaņots, atliek mums visiem par viņa un pārējo sekmēm turpmākās dienās turēt īkšķus.

Sacensību turpinājumā novēlam visiem pacietību, izturību, mieru un kāroto rezultātu.

Solījām apkopot visu Baltijas sportistu rezultātus – mēs to izdarījām, bet tehniskas kļūmes dēļ, kas atgadījās Apple datora dēļ, šodien apkopojuma nebūs. Cerams, ka rīt tas izdosies :-)!

REZULTĀTI šeit!

Latvian shooters/Latvijas šāvēji

Ģirts Runnis (338) – 50 p.
Artjoms Blohins (490) – 48 p.
Romans Satilovs (499) – 47 p.
Agnese Caune (476) – 46 p.
Santos Pauperis (344) – 45 p.
Ēriks Bergs (478) – 44 p.
Arnis Romans (521) – 44 p.
Jānis Gulbis (124) – 44 p.
Aivars Dronka (468) – 43 p.
Genādijs Blohins (510) – 43 p.
Valērijs Čeprovs (469) – 43 p.
Jurijs Kirenskis (200) – 43 p.
Edmunds Juškevics (503) – 43 p.
Jānis Jēkabsons (333) – 42 p.
Edgars Galeckis (265) – 42 p.
Māris Lamberts (307) – 40 p.
Janeks Lauris (413) – 39 p.
Aivars Gudakovskis (63) – 39 p.
Edgars Šķēle (105) – 38 p.
Ira Kirenska (268) – 37 p.
Dainis Vitka (328) – 37 p.
Dairis Neilands (359) – 36 p.
Linda Dombrovska (318) – 35 p.
Uldis Lauciņš (95) – 34 p.
Lelde Veinberga (392) – 34 p.
Nauris Matvijuks (312) – 32 p.
Jānis Irbe (266) – 29 p.
Artūrs Tīle (366) – 23 p.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s