Pirmsvētku noskaņās notika cīņa Talsu novada atklātajā čempionātā un Latvijas kausa 5.posma SK-35 disciplīnā

IMG_255420. jūnijs, brīdi pirms Līgo svētkiem, Talsu novada Pastendes pagasta šautuvē “Cīruļi” tika noskaidroti labākie skrejošās mežacūkas (SK-35) šāvēji Talsu novada atklātajā čempionātā un Latvijas kausa 5.posma ietvaros. Diena bija skaista, nedaudz vējaina, nedaudz lietus, īsāk sakot near ko neatšķiras no pārējām šīs vasaras dienām līdz šim. Nosaukums “Talsu novada atklātais čempionāts” nozīmēja to, ka šajā sacensību daļā piedalās tikai tie šāvēji, kas uzskatāmi par amatieriem vai medniekiem entuziastiem, kas uz sacensībām izbrauc reizi pa reizei, lai uzturētu sevi formā, tāpēc šie sacensību dalībnieki tika izdalīti atsevišķās sacensībās. Tiesa jāatzīst ka interese bija liela un pretēji iepriekš plānotajam “izšausim un brauksim mājās” šautuvē nācās būt līdz pat pēcpusdienai.

Kategorijā “Lady+ Junior” īpaši vēlos izcelt junioru sniegumu – vecāki, treneri, visi, kas ar šiem jauniešiem ir strādājuši, ir paveikuši lielisku darbu. Šie juniori stendā izskatās ļoti pārliecinoši un to rezultāti ir daudzsološi. IMG_2616

  1. vieta Megija Matvijuka (191 no 100 punktiem), 2. Edžus Bumbieris (190 no 100 punktiem), 3. Linda Heinacka (189 no 100 punktiem)

Amatieru uzvarētāji:

IMG_2607

1.vieta Oskars Lāma, 2.vieta Arvis Mierkalns, 3.vieta Dainis Šteinhards

Latvijas kausa 5.posma kopvērtējuma ieskaitē:

IMG_2638

1.vieta Jānis Tams, 2.vieta Juris Zelts, 3.vieta Mārtiņš Turkopulis

Kopumā sacensības pulcēja 45 šāvējus, kas paralēli notiekošajai šaušanai pa skrejošās mežacūkas siluetu varēja pilnveidot savas šaušanas prasmes šaujot pa stāvošiem dzīvnieku metāla siluetiem no pneimatiskā ieroča, vai šaut pa skrejošas mežacūkas siluetu 10 metros no pneimatiskā ieroča ar optisko tēmēkli. Otrajā disciplīnā izvērtās sīva konkurence, jo katrs mēģinājums maksāja tikai 1 EUR, bet piegājienu skaits nebija ierobežots.

Rezultāti šeit: SK35 Talsi

Organizatori bija parūpējušies arī par dalībnieku vēderu labklājību – laba kafija un garšīga zupa, kas garšoja pat bērniem!

Jānis

p.s. paldies Pastendes šautuvei Cīruļi, kurā raksta autors beidzot atkārtoti izpildīja “Latvijas sporta meistars” normatīvu. Jāatzīst, ka tāds nebiju vienīgais, šo pašu normatīvu izpildīja arī Bruno Strauts.

Dažas bildes no pasākuma:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s