Vēlreiz par “X-Sporting.lv” ideju

Par mums interesējas ārvalstīs, tādēļ arī jārada viņiem iespēja piedalīties un saprast.

Par mums interesējas ārvalstīs, tādēļ arī jārada viņiem iespēja piedalīties un saprast.

Pavisam nesen mūsu lapā parādījušies raksti arī angļu valodā. Izskanējuši jautājumi – kādēļ? Tādēļ, ka patiesībā negribam sēdēt savā mazajā pīļu dīķī un aprobežoties ar valodas barjeras uzliktajām robežām. Mūsu lapu skatās gan no Baltijas valstīm, gan ASV, Krievijas, proti, visas pasaules. Lielākoties pēc dažādiem starptautiskiem mačiem skatās bildes, rezultātus, bet tekstu mūsu kaimiņi nesaprot. Tādēļ, piedaloties FITASC pasaules čempionātā kompaksportingā Igaunijā, ar kolēģiem nolēmām – pienācis laiks kļūt mazliet starptautiskiem, lai par mums un mūsu sportistu gaitām zinātu ne tikai mēs paši, bet arī citur pasaulē. Un kādēļ gan ne? Jo par saviem uzticamajiem lasītājiem tāpat neaizmirstam – tā pati informācija, ja ne vēl bagātīgāka, pieejama arī dzimtajā valodā!

Ideja par lapu radās pagājušā gada novembrī, jo kopā ar Jāni Zandbergu secinājām – nav Latvijā un arī Baltijā vienotas platformas, kas veltīta šaušanas sportam. Jebkādam! Nevēlamies mēs aprobežoties tikai ar sportingu. Tad arī ķērāmies klāt un dažu dienu laikā, patiesībā pat stundu laikā – radās šī ideja un arī lapa. Rakstīt par un ap šaušanu, par sacensībām, rezultātiem, šāvējiem, dalīties savās pārdomās, dalīties ar bildēm, sekot līdzi sacensību norisēm. Pirmā lielā tiešā reportāža bija no Dubaijas, kur notika pasaules mēroga šaušanas sacensības angļu sportingā. Atsaucība bija milzīga, lapas statistika vārda vistiešākajā nozīmē uzgāja debesīs. Tas pats notika arī ar pasaules čempionātu Igaunijā un citiem pasākumiem. Cilvēki vēlas zināt, redzēt, just līdzi un, jā, pat fanot!

X-Sporting.lv ir absolūti neatkarīgs medijs, kas balstās uz četru šaušanas entuziastu pleciem. Mēs neesam šaušanas komanda, kā varbūt kāds iedomājas, bet gan domubiedri, kas patiešām ir kā traki uz šaušanu. Sekojiet līdzi, atbalstiet mūs, dalieties ar idejām, bildēm, emocijām!

Šajā nedēļas nogalē sekosim līdzi Latvijas komandas gaitām Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, ziņosim arī no Rencēniem!

Uz tikšanos!

X-sporting komanda

3 domas par “Vēlreiz par “X-Sporting.lv” ideju

    • To arī tas nozīmē – Sasā ir Latvijas sacensību nolikumi, etc. X-sporting aptver arī Baltiju – kalendārs ir plašāks. Rakstām arī angliski, ko Sasa nedara. Visu cieņu Sasa, bet ar vienotu platformu domāts ir daudz plašāks jēdziens – ne tikai kalendāri, notikumi un rezultāti.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s