Congratulations / Apsveikumi (ENG/LAT)

It has been a very active and interesting weekend in the shooting sports, and X-Sporting team wants to congratulate the shooters who have achieved great results in different events.

The main and most important thing – abot the 8th European Championship of Combined Game Shooting (Písek Jihočeský Kraj, Czech Republic).

The first place in Open Category was won by Hungarian shooter Andras Varga with 779 points, second place – shooter from Austria Helmut Rosskopf with 776 points. Latvian shooter in Open Category Einārs Lapiņš has won the third place. Shooting hunting trap and Compak Sporting Einārs got 380 points (95/100). Shooting with the rifle – 392 points. Shooting the running wild boar target – 47/50 points.

At the European Championship of Combined Game Shooting the X-Sporting team member Jānis Zandbergs showed great results with the rifle, hitting 394 points out of 400, thus acquiring the 4th position in this shooting discipline. Jānis also showed excellent results by getting 50/50 at shooting the running boar target, that is a result only a few acquired in this competition. Altogether in scratch Jānis was 116. We also have to mention Mārtiņš Turkopulis and Jānis Kvāls who both got 25/25 in shooting clays. And we must not forget Kārlis Lapiņš, who as a junior was 6th.

RESULTS HERE!

We are waiting for the comments and pictures from Jānis, who is on his way home.

In Lithuania Latvians have Good Results in Skeet and Trap

In Lithuania at Žalgiris Grand Prix 2015 in Skeet and Trap Latvian shooters showed good results. After the first day of shooting Dainis Upelnieks in skeet got 120/125 thus sharing the first position with an Estonian shooter Andrei Ineshin. Unfortunately the second day for Dainis started with some health issues, not letting him acquire the top results in the first serie, but with some help Dainis continued to shoot with good results. That helped him to participate in the final and getting the Bronze medal. The most sincerest congratulations to Dainis for the great results and the third place! That is an achievement in the given situation.

We also have to mention our shooter Aleksandrs Andruškevics who got 5th place in trap. Also good result for Atis Vēveris, who got 7th place.

RESULTS HERE!

Bagātīga nedēļas nogale šaušanas sportā un arī izcili rezultāti!

Aizvadīta bagātīga nedēļas nogale ne tikai Latvijā. X-Sporting komandas un savā vārdā vēlos apsveikt vairākus šāvējus ar viņu panākumiem šajā nedēļas nogalē!

Sākam ar galveno…

8. FITASC Eiropas čempionāts kombinētajā medību šaušanā (Piseka, Čehija) ir noslēdzies.

Pirmo godpilno vietu jau kuro reizi izcīnīja ungārs Andras Varga ar 779 punktiem. Otrais palika austrietis Helmut Rosskopf ar 776 punktiem.

“Open” kategorijā 3. vieta ir šāvējam no Latvijas – Eināram Lapiņam! Šaušanā uz šķīvjiem Einārs ieguva 380 punktus (95 trāpīti no 100). Pirmajā disciplīnā, šaujot ar “spico”, 195 punkti no 200, bet otrajā 197 punkti, summā iegūstot 392 punktus. Arī šaujot uz skrienošo mežacūkas mērķi 47 punkti no 50. Šādi rezultāti ļāva Eināram ieņemt 3. vietu starp Eiropas labākajiem, atpaliekot no otrās vietas par nieka 4, bet no pirmās vietas vien par 7 punktiem!
Apsveicam Eināru ar lielisku startu un rezultātu Eiropas čempionātā!

Tāpat šajās sacensībās lielisku sniegumu demonstrēja X-sporting komandas pārstāvis Jānis Zandbergs, kas šaušanā ar karabīni ieguva 394 punktus – 4. vieta šajā disciplīnā. Arī šaušanā uz skrienošo mežacūku Jānis sašāvis maksimālo iespējamo rezultātu – 50 punktus, kas citiem izdevies samērā reti. Apsveicam!
Kopvērtējumā Jānis ar 698 punktiem ierindojies 116. vietā.

Vēlos arī uzslavēt Mārtiņu Turkopuli un Jāni Kvālu par atsevišķām “sausajām” sērijām (25 no 25) šaušanā uz šķīvīšiem, kā arī junioros startējušo Kārli Lapiņu, kurš pirmajā ložu šaušanas disciplīnā ar karabīni ieguvis 195 punktus no 200, bet junioru ieskaitē ierindojies augstajā 6. vietā. Kungi, visu cieņu!

REZULTĀTI

Gaidām ziņas, bildes un apkopojumu par Baltijas sportistiem un komandām čempionātā no Jāņa!

Latvieši dimdina arī Lietuvā

Dainis Upelnieks grūtā cīņā ieguva 3.vietu apaļajā stendā Žalgiris Grand Prix 2015.

Dainis Upelnieks grūtā cīņā ieguva 3.vietu apaļajā stendā Žalgiris Grand Prix 2015.

Lietuvā notikušajās apaļā stenda un tranšejas sacensībās Žalgiris Grand Prix 2015 piedalījās arī vairāki sportisti no Latvijas. Pēc pirmās dienas Dainis Upelnieks ar 120 punktiem (no max. 125) ieņēma dalītu pirmo vietu ar Igaunijas sportistu Andrei Ineshin. Diemžēl, otrās dienas rīts Dainim iesākās ar veselības problēmām, kas traucēja sasniegt augstu rezultātu pirmajā sērijā, taču tālāk, saņēmis palīdzību, Dainis turpināja šaut lieliski. Tas ļāva startēt finālā par bronzas medaļu, kas arī izdevās pārliecinoši. No sirds apsveicam Daini un vēlos teikt, ka šādā situācijā iegūta 3. vieta ir lielisks panākums un uzvara pār sevi! Ne katrs to varētu…

Tranšejas stenda ieskaitē 5. vietu izcīnījis vēl viens sportists no Latvijas – Aleksandrs Andruškevics, bet septītais Atis Vēveris.

REZULTĀTI

Namejs

Bilžu galerija no Žalgiris Grand Prix/ Pictures from Žalgiris Grand Prix

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s