Burtnieku novada kauss medību šaušanā + ieskaite Latvijas kausa 7.posmā SK-35 – Rezultāti

thumb_IMG_5068_10244.jūlijā, kamēr daļa Latvijas šāvēju cīnījās par vietām uz starptautiskās skatuves, pierādot, ka Latvija kļuvusi par izcilu šāvēju nāciju, jauka kompānija savācās Rencēnu šautuvē, lai piedalītos “Burtnieku novada kausā medību šaušanā + ieskaitē Latvijas kausa 7.posmā SK-35”. Diena bija vasarīgi karsta, bet sacensības rīkotas augstākajā līmenī, šaušana noritēja raiti un bez liekas kavēšanās. Šautuves saimnieces bija parūpējušās arī par šāvēju vēdera labsajūtu – paldies viņām par to.

Kā jau medību šaušanā, dalībnieki sacentās trīs dažādās šaušanas disciplīnās, šaujot uz Eiropas zvēru mērķiem, lidojošiem mērķiem un skrejošās mežacūkas mērķi. Atkal un atkal varēja pārliecināties par augstajiem šaušaunas rezultātiem. Eiropas zvēros ar 187 punktiem uzvaru izcīnīja Andis Apse, Dairim Neilandam par vienu punktu mazāk, bet trešā vieta Mārim Žviriņam. Savukārt pirmo vietu SK-35 ar 384 punktiem ieguva Ojārs Dālderis, otro izcīnīja Raivis Bērziņš ar 380 punktiem, bet trešo – Dairis Neilands ar 368 punktiem.

Sīva un dramatiska cīņa izvērtās sportinga laukumā. Finālā Valērijs Čeprovs izrādījās pārāks par pārējiem šāvējiem un, izšķirošajā sērijā sašaujot 23 puntus, pārliecinoši apsteidza pārējos sekotājus. Uz šo rezultātu viņš gāja visas dienas garumā, jo vērā tika ņemtas šāvēju divas labākās sērijas, un visiem tika dota iespēja uzlabot savu rezultātu, šaujot atkārtoti.

BURTNIEKU NOVADA KAUSĀ MEDĪBU ŠAUŠANĀ pirmo vietu izcīnīja Andis Apse, otrais palika Dairis Neilands, bet trešais Vilnis Zvirgzdiņš.

REZULTĀTI ŠEIT!

Linda

Bilžu galerija  no pasākuma

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s