X-Sporting.lv 2.posms angļu sportingā Zvārdē 19.jūlijā

IMG_5030Pirmais eksmerimentālais X-Sporting.lv angļu sportings tika rīkots sadarbībā ar Birzgales šautuvi Mežirbes šā gada maija beigās. Ideja tika aizgūta no lietuviešu kolēģiem, un šķiet, ka tā aizrāva arī mūsu pašu medniekus un sporta šāvējus. Angļu sportinga ideja ir vienkārša – ierodies šautuvē laikā, kad notiek treniņsacensības, nav nedz oficiālās atklāšanas, nedz arī noslēguma ceremonijas ar oficiālo piespiedu piedalīšanos. Nav jāaprobežojas tikai ar vienas sērijas izšaušanu – rībināt var, cik laiks un iespējas atļauj, kaut vai 500 mērķu!

Šajā angļu sportinga versijā būs pieejamas divu veidu sērijas – 50 un 100 mērķu, izdevīgāk protams ņemt otroBet 50 mērķu sērija ir labāk piemērota tieši medniekiem. Viss notiek draudzīgā, nesteidzīgā atmosfērā, baudot šaušanu un lielisku kompāniju.

Tādēļ, ka vēlamies popularizēt šādu šaušanas treniņsacensību veidu, šoreiz X-sporting.lv angļu sportinga 2.posmu plānojam rīkot sadarbībā ar Zvārdes šautuvi Saldū. Lai ar angļu sportingu varētu iepazīties arī Kurzemes šāvēji. Sezonas noslēgumā plānojam arī ar jaukām un noderīgām balvām sveikt labākos šāvējus!

Tātad! Tiekamies 19.jūlijā Zvārdē. Šaujam no plkst. 10:00 līdz 17:00. Būs arī pusdienas. Ļoti aicinām braukt arī medniekus, jo uz vietas būs cilvēki, kas ar šaušanu palīdzēs – pastāstot un pat vajadzības gadījumā parādot. Šī ir lieliska iespēja, lai pirms pīļu medību sezonas atkal atcerētos, kā šaut uz lidojošu mērķi.

NOLIKUMS ŠEIT!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s