Angļu sportinga Zvārdē 2. posma rezultāti un īss apskats

Pagājušā nedēļas nogalē 19. jūlijā notika X-sporting un Zvārdes šautuves kopīgi rīkotais 2. posms angļu sportingā. Šoreiz piedāvājām divas programmas – 50 un 100 mērķi, katrs varēja izvēlēties sev piemērotāko.

Vispirms vēlos pateikt LIELU PALDIES visiem jums, kas ieradās, piedalījās un atbalstīja šīs sacensības! Taisnības labad – dalībnieku bija vairāk kā cerējām. 🙂
Īpašs paldies arī Tomam Ervikam par lielu ieguldīto darbu un auksto zupu ar kūpinātām vistām pusdienās, bet Gatim Zommeram par palīdzību rezultātu apkopošanā!

Iepriekšējā dienā, kad veicām šaušanas vietu iekārtošanu un mērķu uzstādīšanu, lietus nežēloja gandrīz visas dienas garumā, bet sacensību rītā saulīte parūpējās par labu noskaņojumu un grūtāku šaušanu mežā.
Kopumā mērķu lidojumi nebija sarežģīti, vienīgi ar mainīgiem šaušanas apstākļiem. Mežā, 100m vaļņos, uz atklāta lauka. Tas viss, lai dažādotu pieredzi un vienkārši būtu interesantāk.
Aprunājoties ar vairākiem šāvējiem sapratām, ka šāds formāts (treniņsacensības) ir vajadzīgs un pieprasīts. Arī paši guvām nenovērtējamu pieredzi, lai gan jāsaka godīgi – tas nenāca viegli… Laikam vērtīgākās atziņas saistās ar šaušanas vietu izvietojumu un to plānošanu tā, lai šāvējiem pārvietojoties, nenāktos lieki gaidīt, bet saglabāt drošību. Tāpat arī noskaidrojām tehnisko resursu un mērķu minimumu pret šāveju daudzumu. Neiztikām arī bez sīkām ķibelēm un pa kādam kuriozam ar mērķu mašīnām. Tas viss lieliski noderēs, plānojot nākamo posmu!
Idejas nākamajam posmam ir vairākas, bet tās vēl pagaidām “nobriest”…

Šāvēji tika sadalīti 3 grupās, kur “Sportisti” ir šāvēji ar pieredzi un piedalījušies dažādās šaušanas sacensībās iepriekš, “MegaMednieki” ir šāvēji, kas ir ceļā uz augstiem rezultātiem un šāva 100 mērķu programmu, bet “Mednieki” ir tie, kas šāva 50 mērķu programmu.

Apsveicam Edgaru Galecki ar uzvaru kopvērtējumā un varenu rezultātu – 95 no 100!
Rezultāti_19.07.2015.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s