Lielais notikums Kedaiņos, Shootingclub.lt šautuvē

Aicinām visus Baltijas šāvējus piedalīties vērienīgā pasākumā 23. augustā, Kedaiņu šautuvē! HUNTERS CAPITAL CUP 2015. Programmā angļu sportings, 100 un 50 mērķu (mednieku grupai) ieskaitē. Balvu fonds 1500 EUR, kā arī mazākas un lielākas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem.

image

Dalības maksa A, B un C grupas šāvējiem – 40 EUR, bet atbalstītājiem, junioriem līdz 21 g.v. un šāvējiem, kas pirmo reizi startēs SHOOTINGCLUB.LT angļu sportingā, atlaide 50% – 20 EUR.

Reģistrācija līdz 22. augustam plkst. 12:00 dienā, bet tiem, kas reģistrēsies līdz 20.augustam, pusdienas bez maksas! Pusdienas atsevišķi pasūtīt nebūs iespējams. Reģistrēties iespējams on-line, shootingclub.lt mājas lapā.

Ierasties šautuvē vajadzētu līdz plkst. 9:30, jo 9:45 beigsies reģistrācija, bet 10:00 sāksies šaušana. Jāatzīmē, ka šoreiz visi startēs vienlaicīgi! Kopā paredzētas 24 šāvēju grupas (squads).

Apbalvošana pēc sacensību beigām, kā arī mazākas balvas katrā laukumā no sponsoriem, sašaujot visus mērķus attiecīgajā šaušanas vietā. Tie, kas izpilda šo nosacījumu, vēlāk piedalās attiecīgā sponsora lielās balvas izcīņā vienā šaušanas vietā.

SACENSĪBU NOLIKUMS (ENG)

Piebildīšu, ka X-Sporting komanda uz Lietuvu dosies no Rīgas ar busiņu, ir dažas brīvas vietas. Ja vēlies mums pievienoties, tad lūdzam sazināties ar mums!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s