Edgaram Galeckim tikai nedaudz pietrūkst līdz uzvarai

Divas dienas intensīvas šaušanas, koncentrēšanās, cīņas spara, vilšanos un uzvaru, prieka un arī mazliet sarūgtinājuma. Tas bija viens no šā gada lielākajiem pasākumiem – FITASC Grand Prix Latvia kompaksportingā, kas no 15. līdz 16.augustam notika Rīgas Šaušanas centrā. Labs laiks, lieliska atmosfēra, mērķi ar odziņu, kā arī beigās galvenā balva no Baltijā lielākā mednieku centra Purnavu muiža.

Daudzi, jo daudzi cerēja, ka šogad solītais Blaser F3 paliks Latvijā, nevis atkal aizceļos uz ārzemēm, kā tas noticis gandrīz katru gadu, kopš tiek rīkots Grand Prix. Gandrīz jau sanāca, bet tomēr mazliet pietrūka. Edgars Galeckis šogad sevi pieteica ļoti nopietni, pirmajā dienā no sacensību līdera ungāra Andras Szerdahelyi atpaliekot tikai par diviem punktiem. Neliels misēklis 5.laukumā otrajā dienā, un jāatzīst, ka šis nebija no vienkāršākajiem laukumiem, mazliet vairāk kļūdu nekā gribētos, un dienas beigās nācās atzīt ungāra uzvaru, atpaliekot tikai par četriem punktiem, sašaujot 184 punktus. Abi līderi bija atrāvušies no sekotājiem, jo trešās vietas ieguvējs Kārlis Strazdiņš sašāva 179 punktus no 200. Un patiesībā milzu, milzu prieks arī par Kārli, kuram šis ir lielisks sasniegums. Atzinības vārdi jāvelta arī Agnesei Caunei, kurai nācās mazliet pacīnīties pāršaudē, bet meistarības pietika, lai iegūtu ceturto vietu un parādītu, ka dāmas ir lieliskas šāvējas.

Linda

Par iespēju veidot reportāžu par šīm sacensībām LIELAIS paldies jāsaka Daugavpils Skrošu rūpnīcai, kas atbalsta šaušanas sporta attīstību un popularizēšanu.

REZULTĀTI ŠEIT!

Bilžu galerija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s