Alojas MK pavasara kauss 2016; LK 1.posms apaļajā stendā

2.aprīlī, pavasarīgi siltā un saulainā dienā, Alojas mednieku kluba šautuve „Reišmalīši” notika kārtējās, jau par tradīciju kļuvušās sacensības Alojas pavasara kauss 2016 “Oranžā šnepīte”, kas tradicionāli notiek vienlaicīgi ar Latvijas kausa posmu apaļajā stendā.

Sacensības pulcēja medniekus un šaušanas sportistus no visas Latvijas, daži pat mēroja tālo ceļu no Ventspils, lai tikai samērotos spēkiem ar Latvijas medību šaušanas sporta entuziastiem un sportistiem.

Saulei sildot un pūšot pavasarīgam vējām šaušana notika līdz par krēslai, šavējiem sacenšoties 5 šaušanas disciplīnās – Apļais stends, Skrejošā mežacūka (SK-35), Alojas ātršaušana, Lapsa vai bebrs (100m VS) un Oranžā šnepīte (Sportings)

Par rezultātiem

Apaļais stends

1.vieta Emīls Starodubcevs, 2.vieta Egīls Āboliņš, bet 3.vieta Valdis Kalējs, kuram vienā no sērijā izdevās iešaut arī “kvartu”, apsveicam 🙂

Oranžā Šnepīte 002

Valdis Kalējs brīdi pirms 25/25 sērijas apaļajā stendā

Skrejošā mežacūka (SK-35)

1.vieta Jānis Zandbergs ar rezultātu 290/300, 2.vieta Mārtiņš Turkopulis ar rezultātu 287/300, bet 3.vietā Aigars Legzdiņš ar rezultātu 282/300

Oranžā Šnepīte 244

SK-35 disciplīnas uzvarētāji – Mārtiņš Turkopulis, Jānis Zandbregs un Aigars Legzdiņš

Alojas ātršaušana

Šis ir īpaši izaicinošs šaušanas veids, kurā 30 sekunžu laikā jāspēj veikt 5 tēmētus šāvienus mērķī. Šogad ar šo uzdevumu visveiksmīgāk galā tika Roberts Kārkliņš, 2.vietā atstājot Didzi liepiņu, bet 3.vietā Uldi Kārkliņu.

Oranžā Šnepīte 198

Apsveicam Robertu Kārkliņu ar veiksmīgo ātršaušanu

Lapsa vai bebrs (100m VS)

Šajā disciplīnā šaušana notiek pa bebra vai lapsas siluetu, kurā ir ļoti grūti saskatāmas mērķa punktu iedaļas un to līnijas ir pietuvinātas trāpījumam dzīvībai svarīgos orgānos, tādējādi liekot šāvējam būt īpaši uzmanīgam izvēloties trāpījuma vietu mērķī.

Visefektīvāk to izdevās izdarīt Mārtiņam Gaņģim kurš pamatsērijā spēja sasniegt maksimālo rezultātu 15/15 un kopvērtējumā izcīnija 1.vietu, 2.vietā atstājot Mārtiņu Turkopuli, bet 3.vietā ierindojās Jānis Zandbergs.

Oranžā Šnepīte 066

Mārtiņš Gaņģis ar veiksmīgo 15 no 15 punktiem sērijas mērķi rokās, tā būtu jāšauj visiem medniekiem. Apsveicam!

Oranžā šnepīte (Sportings)

Alojieši bija parūpējušies, lai “Oranžā šnepīte” šogad lidotu īpaši tālu un ātri, tiesa tas nesagādāja īpašas problēmas pazīstamajam Sportinga šāvējam Jānim Gulbim izcīnīt 1.vietu kopvērtējumā aiz sevis atstājot Māri Jēkabsonu, bet 3.vietā Jāni Zandbergu.

Liels paldies sacensību organizatoriem un īpaši Aigaram Rumbergam par sacensību organizēšanu un viesmīlīgo uzņemšanu! Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Oranžā Šnepīte 219

Jānis

Raksts tapis sadarbībā ar Daugavpils skrošu rūpnīcu http://www.dsr.lv

DSR-bilde-200x-

Visus rezultātus skatīt šeit

Dažas bildes no pasākuma

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s