Ar Latviešu uzvaru noslēdzas “Vollit-Fiocchi 2016” sacensības

28.maijā Lietuvā, Šauļu apriņķī notika kārtējās kombinētās medību šaušanas sacensības “Vollit-Fiocchi 2016”, kurās atkal izcēlās šāvēji no Latvijas. Latvijas kombinētās medību šaušanas komanda “Purnavu muiža” izcīnīja 1.vietu absolūtajā kopvērtējumā. Arī individuāli Latvijas medību šaušanas entuziasti uzrādīja teicamu sniegumu.

Individuālajā kopvērtējumā, uzrādot izcilu sniegumu sacensībās, 1.vietu izcīnīja Nauris Matvijuks (Aloja), bet Mārtiņš Gaņģis (Rīga) ierindojās 3.vietā.

Sportinga disciplīnā 2.vietu izcīnīja Mārtiņš Gaņģis aiz sevis atstājot 3.vietas ieguvēju Māri Jēkabsonu (Ventspils) kuŗš pāršaudes derbijā pierādīja savu meistarību pār Nauri Matvijuku.

Vītņstobra vingrinājumā 100 metros, šaujot pa Eiropas dzīvnieku siluetu mērķiem, meistarīgāks pār visiem sacensību dalībniekiem izrādījās Nauris Matvijuks aiz sevis atstājot 2.vietas ieguvēju Jāni Zandbergu (Kandava)

Apsveicam un uz tikšanos nākamajās kombinētās medību šaušanas sacensībās “Purnavu muižas kauss 2016” Mārkulīču šautuvē 18.jūnijā.

X sporting komanda

P.S. – Ačiū Vollit darbuotojams už šių nuostabių varžybų suorganizavima. Lauksime kitų tokių varžybų!

Paldies atbalstītājiem mednieku veikaliem “Purnavu muiža”

PM

dsr-logo_xsport

Atgādinām, ka medību šaušanas sacensību sezona uzņem apgriezienus un 18. jūnijā visi mednieki, un nav svarīgi ar vai bez pieredzes, ir gaidīti Mārkulīču šautuvē uz “Purnavu muižas kauss 2016” izcīņu – cīņa par vērtīgākajām balvām jebkurā gadījumā, neatkarīgi no rezultātiem, notiks starp visiem sacensību dalībniekiem noslēguma izlozē.