Latvijas šaušanas sporta dižnedēļa

Šajā nedēļas nogalē notiek divi vērienīgi pasākumi. Pirmkārt, Latvijas komanda “Purnavu muiža” devusies uz Slovēniju, kur notiek Eiropas Čempionāts kombinētajā medību šaušanā.

No Mariboras ziņo Jānis Zandbergs:

“Piektdien, 1.jūlijā, Latvijas kombinētās šaušanas komanda “Purnavu muiža” sāk cīņu 9tajā Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā Mariborā (Slovēnija) kas notiek no 1. līdz 3.jūlijam. Čempionātā piedalās 15 valstis un 11 komandas, kopumā 162 dalībnieki. Šaušanas sportisti sacentīsies ložu un lidojošu mērķu šaušanas disciplīnās. Latvijas komanda sacensības sāks “Game trench” šaušanas disciplīnā! Turēsim īkšķus arī par individuālajiem Latvijas pārstāvjiem šajās sacensības – Eināru, Kārli un Uldi Lapiņiem!”

Rezultātiem var sekot līdzi šeit! 

Otrs grandiozais pasākums ir IV Latvijas Olimpiāde, kurā vairākās šaušanas disciplīnās sevi pierādīs daudzi mums zināmi šāvēji. Prieks par to, ka šaušanas sportu uztver gan nopietni, un ir entuziasti, kas dalību šajās sacensībās uzskata par obligātu.

Šeit izlozes rezultāti stenda šaušanā. Apaļajā stendā startē pilndas 4 komandas. Tranšejas stendā – piecas pilnas komandas, bet SK-35 – kopā astoņas komandas ar četriem dalībniekiem katrā.

Turam īkšķus un šaujiet garām!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s