Latvijas kausa noslēgumu aprij lietus

Sezonas noslēgums. 2. septembris. 2017 gada Latvijas Kausa noslēgumā lietus aprija visu dienu, bija sajūta ka Brasla “Mārkulīčos” izkāps no krastiem un mūs visus izpeldinās. Lūza koki un plīsa ieroči, bet pateicoties draudzībai, viss atrisinājās, simtgadīgā vītola atzars tā arī nenolūza līdz galam, bet ieroci Aivars saremontēja pats ar Viļņa palīdzību. Par manu šaušanu runājot… domās tu vari izkniedēt katrā sērijā 100 punktus un vienmēr būt pirmajā vietā, un ar tādu domu arī es vakar devos uz ugunslīniju, jo bija zināms, ka man ir jācīnās par 1.vietu kopvērtējumā.

Bet…ne vienmēr domas sakrīt ar praktiku – kad sāku šaut, no aukstuma sāka klabēt zobi un trīcēt viss ķermenis, jo laikam jau par ilgu gaidīju savu šaušanas rindu slapjās botās… tā arī pēc pirmās sērijas jau sapratu, ka esmu zaudējusi 1 vietu. Jocīgi likās tas, ka man nebija nekādas nožēlas vai pārdzīvojumi par to. Un tad es sapratu, ka man bija svarīgi uzvarēt, bet ir arī citas lietas dzīvē, kas ir tikpat svarīgas kā uzvara, un viena no tâm ir priecāties par komandas biedru sasniegumiem, un konkurentu izaugsmi.

Pēc pamatdisciplīnu beigām, lietus tomēr mūs pieveica un mēs pārvācāmies uz telpām, jo ārā bija forši – mūzika un svaigs gaiss, bet tas drēgnums samērcēja mūs līdz pēdējai vīlītei. Noslēgumā pneimatikas cūciņā izvērtăs vesela izrāde cīņā par 1. un 2. vietu starp Jani Zandbergu un Mārtiņu Turkopuli. Pēc pirmajām pāršaudēm pa 2 šăvieni bija skaidrs, ka tā tas var turpināties visu nakti, un vienojās par to, ka pāršaude būs ar pilnu sēriju pa 10 šāvieni, kad pēc šīs pāršaudes arī bija vienāds rezultāts 99:99 no 100, tad nācās izdomăt ko grūtāku, un par nākamo pāršaudi vienojās, ka šaus ar atspernieci ar atklāto tēmēkli, nu un šoreiz tad izdevās iegūt viena punkta starpību 6 šāvienu sērijā ar rezultātu 54:55 no 60 uzvarēja Mārtiņš.

Kad tika apbalvoti visi LK uzvarētâji, vakaru mums izklaidēja alus puika Agris ar savu ražoto garšīgo alu BURSH ( Buršu alus) no Kokneses un ēdām supergaršīgu kliņğeri, kuru uzsauca mūsu sporta klubs “Mārkulīči”, precīzāk, sagādāja Rudīte ar Vilni. Latvijas Kausa uzvarētâjam Jānim Zandbergam pēc sacensību noslēguma bija jābrauc nolaist valsts karogu, un sacensības bija noslēgušās, kā arī noslēgta 2017 gada sezona. Un man ir patiess prieks, ka man ir mana komanda – Mārtiņš Gaņģis, Edgars Zeidmanis, Raivis Bērziņš, Ojārs Dālders, Vilnis Jaunzems, Rudīte Vasile, Ēriks Bergs, Agnese Kārkliņa, Jānis Zandbergs, arī tie, kuri nebija vakar, jo nešauj šos sporta veidus, tāpat man prieks ka mūsu komandai ir tădi konkurenti kā Bebra kungs, Aloja un Huberts!

Uz tikšanos nākamajā sezonā!

Lauma Zīle

Avots: Facebook.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s