Pirmie soļi vingrinājumā “snaiperis” – 300 m

Jūlija sākumā mani uzaicināja pievienoties “Anima Libra” komandai, lai piedalītos Latvijas Šaušanas federācijas rīkotajās sacensībās vingrinājumā “Snaiperis”. Šaušana notiek 300 metru distancē. Sacensību laikā man bija iespēja šaut ar “Blaser R93”, kam uzmontēta “Anima Libra” radītā sporta laide “BR-93”, ierocis 6mmBR kalibrā. Jūlija beigās piedalījos Latvijas kausa III etapā, kur ieguvu 181 punktu no 200.

25.augustā Ādažu militārajā šautuvē notika Latvijas čempionāts. Viss, šķiet, gāja no rokas, lai gan pēdējie 5 ieskaites šāvieni no 20 bija fiziski un emocionāli grūti vienkārši nelielās pieredzes dēļ, šaujot šo vingrinājumu. Izturības vēl nav. Bet iešāvu sev absolūti neticamus 191 punktus no 200. Rezultātā iegūta 2.vietā savā grupā, bet 1.vietu ieguvu komandu ieskaitē kopā ar kolēģiem.
Kopš 2003.gada, kad pirmo reizi izšāvu uz lidojošu šķīvīti, esmu pārsvarā trenējusies tieši šajā disciplīnā. Dažās sacensībās, kurās piedalījos, šaujot skrejošo mežacūku vai Eiropas dzīvniekus, daudz maz cienīgs rezultāts tika izvilkts, klausot kolēģu norādījumus un izbraucot uz šķīvīšu šaušanas treniņos iegūtajiem pamatiem, proti, spēju apstrādāt jebkādu mērķi. Arī šoreiz pilnīgi paļāvos uz to, ko man saka pieredzējuši kolēģi, sakombinējot sajūtas, kas gadu gaitā gūtas šaujot dažāda mēroga sportinga sacensībās, izdevās iegūt šo neticamo rezultātu. Šī bija vienreizēja pieredze, un gūtās iemaņas noteikti man jau noderējušas medību situācijās, jo šī disciplīna palīdz izšaut mierīgi un līgani pat tad, ja sirds lec pa muti ārā.
Paldies “Anima Libra” par šo pieredzi!

Linda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s