Dzirdes aizsardzības līdzekļu kolekcija

Pierast pie šāviena trokšņa var tikai vienā veidā – zaudējot dzirdi. Dzirdes nervs neatjaunojas un šāviens var to ļoti negatīvi ietekmēt.

Piedāvājam dzirdes aizsardzības līdzekļu kolekciju no mūsu sadarbības parnera – medīblietu veikala OUTDOOREXPERTS.LV.

-3m-peltor-sporttac-aktivas-austinas-dzirdes-aizsardzibai3M Peltor SportTac aktīvās austiņas dzirdes aizsardzībai. Dzirdes aizsarglīdzekļu sērija, kas īpaši izstrādāta pielietojumam medībās un šautuvēs. Peltor austiņu unikālā uzbūve neitralizē nepatīkamos skaņas klikšķus, kas ir vairums citu ražotāju austiņām. SportTac austiņas reaģē nekavējoties – aizsargā dzirdi no pēkšņiem trokšņiem. Skaņas sistēma darbojas ļoti uzmanīgi un ļoti reti iespējams dzirdēt, kad aizsardzība tiek aktivizēta. Austiņas dzirdamību arī pastiprina, tāpēc dzirdēt var labāk, ja skaņas aizsardzības sistēma visu laiku ir ieslēgta. SportTac Ear Muff var savienot ar rāciju. Cena: 139 eiro. Meklē šeit!

3m-peltor-protac-mt13h220aJAUNUMS.  3M PELTOR ProTac III aktīvās austiņas, melnas. Profesionāla un kvalittīve dzirdes aizsardzība (21 dB NRR) Mikrofoni, kas regulē trokšņu skaļumu, vienlaikus ļaujot dzirdēt, kas notiek apkārt. Iespēja pieslēgt tālruņus, radio, Ipod. ProTac III austiņas palīdz aizsargā no bīstamiem un skaļiem trokšņiem, vienlaikus ļaujot uztvert dažādas vides skaņās. Vienlaikus austiņas ļauj sazināties ar apkārt esošiem cilvēkiem. Austiņas slāpē trokšņus, kas skaļāki par 82 dB. Cena: 95 eiro.

3m-peltor-bull-s-eye-i-pasivas-austinas-dzirdes-aizsardzibai

3M Peltor Bull’s Eye I pasīvās austiņas dzirdes aizsardzībai . PELTOR – vadošais dzirdes aizsardzības ražotājs pasaulē. PELTOR Bull’s Eye I – paredzētas darbam trokšņainā vidē, jo īpaši labi slāpē vidējas un zemas frekvences trokšņus. Derēs šautuvē, lai pasargātu savu un savu draugu dzirdi. Bull’s Eye I austiņas ir izstrādātas sadarbībā ar pasaules līmeņa šaušanas sportistiem. Cena: 25 eiro. Meklē šeit!

 

3m-peltor-kid-pasivas-austinas-dzirdes-aizsardzibai3M Peltor Kid pasīvās austiņas dzirdes aizsardzībai. Peltor Kid austiņas efektīvi novērš kaitīgos un skaļos trokšņus, taču vienlaikus neslāpējot citas skaņas. Dzirdes aizsardzības austiņas ir viegli un ērti lietojamas, tās ir salīdzinoši plānas un gludas, jo tām nav uz āru izvirzītu detaļu. Cena: 19,90 euro. Meklē šeit!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s