Latvijai 2.vieta EČ kombinētajā medību šaušanā

36461260_947118682129383_6339400208824139776_n

Eiropas čempionāts kombinētajā medību šaušanā noslēdzies ar izcīnītu 2. vietu šaušanā ar vītņstobra ieroci nacionālo komandu kopvērtējumā! Visa komanda nostartēja lieliski, nežēlojot ne spēkus ne 11 dienas projām no Latvijas! Viss ko varu pateik – pieci gari gadi pagāja līdz beidzot esam ielauzušies Eiropas medību šaušanas labāko sportistu augšgalī! Tiesa, vieta izaugsmei vēl ir daudz, taču ar katru gadu esam kāpuši uz augšu gan kā Latvijas izlases komanda “Purnavu muiža” gan individuāli! Šogad vien 17 punkti mums pietrūka, lai iekļūtu Eiropas labāko trijniekā kopvērtējumā un tikai 3 punkti, lai vītņstobra vingrinājumā būtu labākie Eiropā starp 11 valstu nacionālajām izlasēm!
Paldies visiem, kuri juta līdz, atbalstīja, spieda like un šēroja, katra tāda maza uzmanība nozīmē ļoti daudz, kad cīņas karstumā esi uz pašas savu spēju robežas! Cīnījāmies, lūzām, cēlāmies, bet nepadevāmies, un tas viss, lai Latvijas vārds izskanētu pasaulē vēl vienā interesantā, aizraujošā un nozīmīgā sporta veidā – kombinētajā medību šaušanā!
Paldies Purnavu Muiža – veikali medniekiem / hunting stores par atbalstu arī ne tik izlasei spožajos mirkļos – daļa no šīs medaļas pienākas jums, par to ka Jūs saskatāt šaušanas sporta nākotni Latvijā un dāvājat iespēju katram, kurš ir gatavs cìnīties, lai Latvijas vārds pasaulē tiktu godam nests!
Paldies visas komandas vàrdā – Dairis Neilands, Martins Gangis, Einārs Lapiņš, Karlis Lapins, Andis Apse, Māris Jēkabsons!

Kombinētās medību šaušanas komandas vadītājs
Jānis Zandbergs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s