Seminārs “Drošas uz precīzas šaušanas pamatprincipi medniekiem”

Latvijas Sportinga Federācija ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu organizē bezmaksas semināru un praktisku šaušanas apmācību sēriju, kas paredzēta Latvijas medniekiem šaušanas drošības, un prasmju pilnveidošanai. Pirmais šāds seminārs notiks Zvārdes šautuvē 2020. gada 18. Jūlijā.

Programma

Pasākums notiks divās daļās – pirmā daļa (aptuveni 1 stunda) saistīta ar visiem teorētiskajiem jautājumiem par ieroču drošību, pielāgotību un šaušanas uz lidojošiem mērķiem pamatprincipiem, bet otrā daļa (aptuveni 3 stundas) praktisks treniņš ar Latvijas sporta šāvējiem un šautuves instruktoriem. Treniņa laikā apskatīsim jautājumus, kas parasti ir būtiski veiksmīgai šaušanai uz lidojošu mērķi: izpratne par mērķa trajektoriju, gatavošanās šāvienam, apstrāde, tipiskās kļūdas u.c. Katram dalībniekam tiks nodrošināti bezmaksas 25 līdz 50 mērķi un tam nepieciešamās skrošu patronas, pieejamais daudzums atkarīgs no kopējā dalībnieku skaita. Atgādinām, ka bezmaksas munīcija būs pieejama tikai 12. kalibra gludstobra ieročiem!
Reģistrējoties dalībai, lūdzam norādīt sev ērtāko dienas daļu, jo dalībnieki tiks dalīti divās grupās – rīta un pēcpusdienas, ar attiecīgu sākuma laiku. Dalībnieku skaita maksimālais limits ir 48 (24 cilvēki katrā grupā).

Rīkotājs Latvijas Sportinga Federācija ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu.

Dalībnieki – Latvijas mednieki.

Reģistrācija: Sūtot e-pastu uz toms.erviks@gmail.com vai zvanot pa tālr.: +371 28338705.

Programma: Semināra dalībnieki sadalīti divās grupās ar atšķirīgu sākuma laiku. Abām grupām pirmā stunda veltīta teorētiskajiem jautājumiem un demonstrācijām par ieroča drošību, pielāgotību, kā arī šaušanas uz lidojošiem mērķiem pamatprincipi un tehnika. 2 līdz 3 stundas praktiskā daļa ar apmācību un šaušanu uz lidojošu mērķi (šķīvji). Citi pieejamie šautuves pakalpojumi, atkarībā no apstākļiem.

Dalības maksa: Medniekiem ar mednieka apliecību dalība BEZ MAKSAS (iekļauta teorētiskā un praktiskā apmācībā, kā arī 25-50 mērķi un 12. kalibra skrošu patronu izmaksas).

Munīcija: Saskaņā ar šautuves noteikumiem, patronas līdz 28g, skrotis ne rupjākas kā Nr.7.

Ieroči: Dalībnieku īpašumā esošie gludstobra ieroči.

NOLIKUMS

Rīkotājs semināra norises vietā apņemas nodrošināt ar roku dezinfekcijas līdzekļiem.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s